Forum Rules About Search

Cerere acces Addicted
1. Nume și Prenume: Marius
2. Nume de utilizator(NickName): Addicted
3. Vârstă: 18
4. Experiență CS:GO ca și jucător: cat-de-cat
5. Experiență CS:GO ca și admin: este destul de ok, o sa vedeti pe parcurs
6. Orele și zilele în care poți juca pe server: intru cand pot, iar atunci cand intru voi incerca sa ajut "invat pentru bac si am si alte chestii pe cap" dar voi continua sa ajut daca serverul o sa ramana online cat mai mult timp
ATENȚIE!: Pentru a obține cel mai mic acces al serverului trebuie să îndepliniți următoarele condiții:
- să aveți minim 10 ore jucate pe server. Orele jucate pe server se găsesc aici; - https://www.gametracker.com/player/Addic...204:27015/ o sa fac mai multe in decursul lunii
- să fiți membru în Grupul de Steam al comunității. - voi intra

P.S serverul pare unul linistit doar cand sunt oameni cu bun simt pe el, iar cand nu sunt, apar cei care se enerveaza c-au primit hs si incep sa-njure, din aceasta cauza as dori sa-l administrez alatur de voi, plus ca serverul este unul bine configurat aproape default, nu cu tot felul de curcubee adaugate pe el care strica imagina jocului si te face sa vrei sa iesi, mentionez ca voi face orele necesare in decursul saptamanii 
Pro
Nu cred că ai observat faptul că serverul nu are regulament. Principalul motiv pentru care avem nevoie de administratori pe server este trișatul.
Dacă vrei să te alături nouă, trebuie să înțelegi că nu e nevoie de un administrator pe server pentru a pedepsi un jucător care nu se comportă civilizat pe server. Pentru acest lucru există "Block Communication", disponibil pentru fiecare jucător de pe server. Rolul unui administrator pe acest server este de a pedepsi jucătorii care trișează prin orice mijloace.

După ce te alături Grupului de Steam al comunității cererea va fi acceptată.
(10-01-2017, 04:47 PM)TheBadWorm Wrote: Nu cred că ai observat faptul că serverul nu are regulament. Principalul motiv pentru care avem nevoie de administratori pe server este trișatul.
Dacă vrei să te alături nouă, trebuie să înțelegi că nu e nevoie de un administrator pe server pentru a pedepsi un jucător care nu se comportă civilizat pe server. Pentru acest lucru există "Block Communication", disponibil pentru fiecare jucător de pe server. Rolul unui administrator pe acest server este de a pedepsi jucătorii care trișează prin orice mijloc.

După ce te alături Grupului de Steam al comunității cererea va fii acceptată.

salutare, am aderat la grupul de pe steam, stiu care sunt rolurile unui administrator, acum nu trebuia sa le si mentionez, dar da, stiu foarte bine
Cerere acceptată.

Subiect închis.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)